NABÍDKA PRÁCE

Administrativní pracovník / pracovnice eshopu

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme zájemce o administraci eshopu bergteam.cz

Produktové portfólio eshopu - sportovní potřeby pro aktivní trávení volného času převážně na zahradě a v outdorových zábavních parcích
Zastupované značky výrobců: BergToys, ExitToys apod.

Náplň práce:
- plnění eshopu novými produkty

Požadavky:
- znalost práce s PC - s textem a obrázky
- základní znalosti práce s tabulkovým procesorem
- preciznost, důslednost, schopnost myslet systematicky, ochota se učit
- zájem o získávání znalostí o produktech
- základní znalost angličtiny nebo němčiny
- vlastní PC (možnost zapůjčení firemního) a vlastní připojení k internetu

Nabízíme:
- práci z domova
- vlastní pracovní dobu plně přizpůsobenou vašim potřebám - čas práce si řídíte sami
- odměna za vloženou položku - dle výkonu, odhadovaný plat 120 - 180 Kč/hod

Práce na DPP - dohodu o provedení práce. Nástup možný od 8.2.2021.

Zajistíme školení práce se systémem eshopu - na dálku - webinář.  Zájemci zašlete o sobě své základní informace včetně profesního životopisu emailem na níže uvedenou adresu.  Vhodné i pro studenty bez praxe.

Kontakt: Oldřich Mičan, tel.: 774 420 244, info@fun-line.cz