AQUAZORBING

Co je to aquazorbing?
Aquazorbing je nový druh výstřední adrenalinové zábavy pro všechny věkové kategorie zájemců. Jeho základem je aquazorbová plastová koule připomínající kouli na zorbing. Smyslem aquazorbingu je snaha o chůzi resp. běh po vodní hladině.
Aquazorbing vznikl v roce 2006 v Asii. V roce 2008 se poprvé aquazorbing objevil i v České republice.

Jak to funguje?
Základem je velká nafukovací koule z průhledného speciálního PVC. Dovnitř se vleze otvorem a následně je plastová koule nafouknutá vzduchem. Koule má průměr dva metry. Po té Vás obsluha aquazorbu vrhne na vodu. Kutálíte se tak, jak sami potřebujete, a děláte pouze ty pohyby, které sami zamýšlíte. S doposud nepoznaným pocitem přitom pozorujete rotující okolí a jinou akustiku prostoru.

Soukromé akce, akce pro veřejnost:
Jsme schopni zajistit realizaci aquazorbingu prakticky kdekoliv, kde je k dispozici vodní plocha s minimální hloubkou 60 cm o velikosti min. 3 x 3 m. Tzn., že je možné aquazorbing realizovat třeba u vás na zahradě v domácím bazénu. Aquazorbing se tak může stát výborným doplňkem narozeninových oslav, párty apod. V případě, že nemáte bazén, stačí malý rybník, vodní nádrž s pozvolně svažujícím se břehem a nejlépe písčitým nebo bahnitým dnem.
Úspěch této aktivity na Vaší akci je zaručen. Nemusíte vymýšlet už nic dalšího. Tsto aktivita může být tou hlavní!!!

Aquazorbing je aktivitou na kterou lidé radi přijdou a stane se pro mnohé motivem pro návštěvu akce.
Na větší veřejné i firemní akce můžem zajistit aquazorbing v našem bazénu o rozměrech 6 x 8 m.  Pro realizaci takových akcí je však třeba k dispozici vydatný zdroj vody cca 10 - 12 m3 - jde především o rychlost naplnění.

RYCHLÝ KONTAKT - POPTÁVKA - OBJEDNÁVKA

774 420 244
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.